Avukat Gonca Turgutoğlu Demir

Avukat Gonca Turgutoğlu Demir 1974 İstanbul doğumludur. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenimini tamamladıktan sonra Londra/ İngiltere’de dil eğitimi ve insan hakları alanında Birbeck Univercity-Law-Human Rights,Crime and Punishment eğitimi aldı.

2002-2004 yılları arasında gerek İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi’nde ve gerekse sivil toplum kuruluşlarında hukukçu ve avukat kimliğiyle eşzamanlı olarak eğitmen sıfatıyla amatör ve profesyonel olarak çalışmalar yaptı makaleler yazdı.

Denetçi üyesi ve gönüllüsü olduğu Disaster Preparedness&Education Association (AHDER) Afete Hazırlık ve Eğitim Derneği adına deprem ve yangın kültürü üzerine makale ve çocuk kitapları çevirisi yaptı.

2004 yılından itibaren çalışmalarını ağırlıklı olarak İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yoğunlaştırdı halen İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında avukatlık ve hukuk danışmanlığı yapmakta olup, aynı zamanda iş mahkemelerinde bilirkişilik yapmakta ve iş hukuku konusunda eğitimler vermektedir. (İstanbul Barosu Kayıt Sayfası)

Demir Erkal Avukatlık Bürosu | (c) 2007 - 2024 İstanbul Avukat